NEDEN
BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

İçerisinde bulunduğumuz sektörde birçok disiplin bulunmakta ve her disiplinde uzman ve işinin ehli firmalar ile çalışmak yüklenici firmaların proje süreçlerinde problem yaşamadan sonuç almasını sağlıyor.Ülkemizde bu deneyime sahip ve fiyat konusunda en uygun seçenekleri sunan firma olmaktan gurur duymaktayız.

Bina Otomasyonu Projelendirme

Bina enerji yönetim sistemlerinde en önemli şey tüm teknik işlerde olduğu gibi başlangıç projelerinin doğru yapılmasıdır.Binalarınıza uygun stratejileri belirleyip en hesaplı ve en uygun çözümleri sunmak ise uzmanlık gerektirir. 5BOTOMASYON olarak uzman kadromuz ,bilgi ve birikimimiz ile proje ve şartname aşamasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hizmet Detayları

Projelerinizin çalışma senaryoları,proje şartnameleri, nokta listeleri,otomasyon şemaları talepleriniz doğrultusunda hazırlanıp siz değerli müşterilerimize sunulur.

Download PDF

Sistem uygulamaları

Sistem kurulumlarında sahada yaşanabilecek sorunları gidermenin en önemli yolu iş planı ve organizasyonun en üst seviyede ve doğru bir şekilde yapılmasından geçer.Bunu gerçekleştirmek ise bilgi ve deneyeim gerektirir.5BOTOMASYON olarak tecrübeli kadrolarımız ile anahtar teslim uygulama anlayışı ile projelerinizin sorunsuz sonuçlandırılmasını sağlıyoruz.Bu konuda Türkiye ve Dünya'nın her köşesinde kaliteli hizmetin adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Hizmet Detayları

Projelerinizin problemsiz ilerlemesi ve sonuçlanması için sağladığımız hizmetler kısaca saha süpervizyonu ,pano imalatı ,ekipman montajı ,uç bağlantısı ,sistem devreye alma ve proje yönetimi kalemlerinden oluşan anahtar teslim hizmetlerdir.

Download PDF

Bakım hizmetleri

Binalarınızdaki sistemlerinizin sürekli maksimum performans ile çalışabilmesi için bakım hizmetleri büyük önem taşıyor.Zaman içerisinde yıpranan ve performansı düşen ekipmanlarınızın tespiti ve sistemlerinizin problemlerinizin giderilmesi için firmamız kaliteli hizmet politikası ile ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile hizmet vermektedir.Ayrıca zaman içerisinde ihtiyaç duyulan revizyonlarıda bakım kapsamında gidermekteyiz..

Hizmet Detayları

Periodik bakım anlaşmaları kapsamında belirli sürelerde yapılan saha ziyaretleri,olağan dışı olarak ortaya çıkan problemler için acil çağrı ziyaretleri ve uzaktan erişim ile sistem desteği.

Download PDF

Devam eden projelerimiz