Bir Bakışta 5B Otomasyon

5B OTOMASYON, mekanik, elektrik, bina otomasyonu ve enerji yönetimi projelerinin hem tasarım hem de inşaat aşamalarını yönetme yetenekleriyle projenin başlatılması ve uygulanmasında lider rolü üstlenir.

Neredeyse on yıl boyunca, 5B OTOMASYON, tesis sahiplerinin, yöneticilerin ve mühendislerin işletme ve enerji ile ilgili maliyetleri düşürürken, aynı zamanda kullanıcıların konforunu da koruyabilmesi için açık mimari bina otomasyon çözümlerinin geliştirilmesine ve devreye alınmasına öncülük etmiştir.

Tamamen ölçeklenebilir 5B OTOMASYON çözümleri, kritik bina işlemlerinizi ve kontrollerinizi, yönetilmesi kolay, yapılandırılabilir, gerçek zamanlı, web tabanlı bir çözüm içinde rol tabanlı görselleştirme ile birleştirir ve merkezileştirir. Ek olarak, yeşil sürdürülebilir enerji yönetimi programlarımız, makine mühendisliği ve HVAC destek hizmetleri ile birleştiğinde, genel operasyonlarınıza yardımcı olacak önemli faydalar sağlamaktadır.

5B OTOMASYON web tabanlı tesis yönetimi çözümleri, tüm ortak bina ekipmanları, kontrol sistemleri pek çok marka sistem ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, mevcut Johnson Controls tabanlı ortamları komple tesis mühendisliği ve yönetim hizmetleriyle entegre etmek ve “geleceği korumak” konusunda da uzmanlaştık.

Vizyonumuz :

En iyi uygulama metodolojilerini, öncü, açık platform teknolojilerini ve üstün müşteri hizmeti ve desteğini kullanarak lider bina otomasyon sistemi entegrasyon uzmanı olmak.

Misyonumuz :

5B OTOMASYON, müşterilerinin bugünün tamamen açık, tam entegre bina otomasyonu, "akıllı şebeke" ve "yeşil enerji" teknolojilerinin gücünü ve potansiyelini kullanmalarına yardım etmeye kendini adamıştır; bu sayede üstün operasyonel verimlilik, daha fazla kullanıcı konforu ve güvenliğini sağlamak.

Kalite İlkemiz :

Çok çeşitli endüstrilerdeki geniş bir müşteri yelpazesinin bina otomasyonuna, enerji yönetimine ve HVAC ihtiyaçlarına hizmet etmenin beş yıldan uzun bir süredir güvence altına aldığı içgörü, deneyim, bilgi ve bakış açısı ile, devam eden taahhüdümüz öncü ürünler, yazılımlar sunmaktır. Müşterilerimizin kalite ve performans beklentilerini aşan çözümler ve bütçe hedeflerini yerine getirir, düşük enerji kullanımı ve iyileştirilmiş tesis verimleriyle önemli bir maliyet ve operasyonel avantaj elde etmelerine yardımcı olur.